Válka o talenty skončila. Vyhráli talenti. Jak úspešné organizace budují své týmy a získávají ty nejlepší zaměstnance? Čím je zaujmou a kde je vyhledávají?
Tyto a mnohé další otázky zodpoví odborníci z oboru.

Ondřej Mlček
SAP, HCM Solution Consultant

Komunikace je základem učení, kde jsou zaměstnanci v roli studentů i lektorů zároveň. Vzdělávání již dávno není jen o koordinaci školení a vystavování certifikátů. Navíc jde o oblast, která v konečném důsledku zásadním způsobem ovlivňuje výkonnost firmy a její schopnosti adaptovat se na změny.

Natálie Záhorská
SAP, Sourcing Lead EMEA/MEE

Zajímá vás, jak bojuje ve válce o talenty společnost SAP? Přijďte si poslechnout, jak funguje sourcing centrum SAP pro region EMEA/MEE, jaké nástroje pro vyhledávání uchazečů používá a jak vyhodnocuje úspešnost sourcing týmu.

Šárka Fričová
BeeMedia, ředitelka a zakladatelka společnosti

Nejvetší odměnou je, když vidíte, jak se kandidát mění ve vyrovnaného profesionála. Naše úsilí směřuje k budování dlouhodobého vztahu s klienty s cílem poskytnout ucelenou službu, podloženou vysokou profesionalitou a kvalitním servisem.

Lenka Štíbrová
Severočeské vodovody a kanalizace, personální ředitelka

Age management je součástí firemní strategie. Je zájmem celé firmy, aby udržela kvalifikaci, výkonnost a know-how, jinak klesá tržní hodnota firmy. Zodpovední za udržení tržní hodnoty firmy jsou všichni vedoucí zaměstnanci!

PŘIHLASTE SE POMOCÍ FORMULÁŘE NÍŽE ↓

Cena 700 Kč.
Pro předplatitele časopisu PROFI HR je cena 350 Kč.
V ceně je zahrnuta snídaně i DPH.

 

 

Profi BREAKFAST


Back to top

Týdenní dvoustránkový informační newsletter, který je určen všem registrovaným čtenářům zasílaný adresným mailem každý týden. Naleznete zde aktuální informace, komentáře, krátké analýzy a personální změny z oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a kapitálových trhů. Registrujte se!